JA slide show
 

O autorce

Publikacje
Kontakt

Multimedia

Films
Songs
GalleryGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
PDF Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA

2017

Europejska Odznaka Jakości

za projekt eTwinning

https://twinspace.etwinning.net/23620/home

"Teens on Tour" przeprowadzony w roku szkolnym 2016/2017 ze szkołami z Niemiec, Francji, Grecji, Włoch, Turcji, Albanii, Rumunii i Belgii

2015

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej

za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej

Krajowa Odznaka Jakości za projekt eTwinning

http://twinspace.etwinning.net/2374/home

"QR for LLL" przeprowadzony w roku szkolnym 2014/2015 ze szkołami ze Szwecji i Hiszpanii.

2014

Europejska Odznaka Jakości za projekt eTwinning

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p97067/welcome

"Be Multicultural! przeprowadzony w roku szkolnym 2013/2014 z 18 innymi szkołami z Europy.

Nominacja do Nagrody Europejskiej.

2013

Europejska Odznaka Jakości za projekt eTwinning

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p94919/welcome

"EcoEurope" przeprowadzony w roku szkolnym 2012/2013 ze szkołami z Niemiec, Norwegii i Rumunii.

2012

Krajowa Odznaka Jakości za projekt eTwinning

http://2matgeo.blogspot.com/

"The Nicest Places in Poland and in Sweden" przeprowadzony w roku szkolnym 2011/2012 ze szkołą w Lule?, Norrbotten w Szwecji.

2009

I nagroda w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie i Redakcję czasopisma ?Języki Obce w Szkole? na napisanie pracy pt. Uczymy dobrze, a przy okazji skutecznie przygotowujemy do egzaminów. Nagroda pieniężna i publikacja.

2008

Wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez Wydawnictwo Pearson Longman na udzielenie odpowiedzi na pytanie związane z zawodem nauczyciela Dlaczego warto być nauczycielem?  Nagroda książkowa.

2007

Nagroda prezydenta Miasta Jaworzna

za osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w pracy

II miejsce
w konkursie ogólnopolskim ogłoszonym przez CODN i Redakcję czasopisma ?Języki Obce w Szkole? na napisanie pracy pt. Zastępstwo ? lekcja, której nie można zmarnować. Nagroda pieniężna i publikacja.

2005

I miejsce
w konkursie ogólnopolskim New Matura File zorganizowanym przez PWN na napisanie zestawów maturalnych do Nowej Matury nagrodzone zestawem książek oraz publikacją.

2003

I miejsce
w konkursie ogólnopolskim zorganizowanym przez CODN dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, na napisanie scenariusza lekcji lub cyklu lekcji dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych dotyczących problemu korupcji. Nagrodą był zestaw publikacji CODN

2002

Zwycięstwo
w konkursie ogólnopolskim Bilety do Londynu zorganizowanym przez The Teacher - czasopismo metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego. Zadaniem konkursowym było napisanie eseju o Londynie. Nagrodą były bezpłatne bilety na przelot do Londynu liniami British Airways.

Wygrana
w konkursie tłumaczeniowym A-Z of slang quiz zorganizowanycm przez World of English
i Langpol w roku 2001/2002. Nagroda książkowa.

2001

Zwycięstwo
w konkursie na wymyślenie hasła reklamowego dotyczącego jednej z książek Wydawnictwa Cambridge University Press. Napisałam hasło promujące podręcznik do gramatyki English Grammar in Use Raymonda Murphy?ego. Nagroda książkowa.

Wyróżnienie
w konkursie dla nauczycieli dotyczącym tożsamości narodowej w obliczu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Konkurs został ogłoszony przez British Council i rozpropagowany w ramach stron internetowych British Studies. Obszerne fragmenty mojej wypowiedzi zostały zacytowane na łamach czasopisma The World of English i na stronach internetowych instytutu.

Wyróżnienie
w konkursie na opinię o jednej z pozycji metodycznych Wydawnictwa Macmillan w roku szkolnym 2000/2001.Nagroda książkowa.

1997

I miejsce

w konkursie ogólnopolskim zorganizowanym dla nauczycieli języka angielskiego w roku szkolnym 1996/1997 przez Wydawnictwo Heinemann. Był to konkurs na napisanie pracy o metodach poprawiania błędów u uczniów. Nagrodzony stypendium ufundowanym przez Wydawnictwo (kurs metodyczny w Hastings - Wielka Bryatnia).